| geoll a întrebat:

O persoana din Italia mi-a trimis un colet sambata. N-am mai primit niciodata si nu stiu, cand ajunge? Sunt din Galati. Dau funda multumesc

3 răspunsuri:
| Bogdana91 a răspuns:

Daca nu ti l-a trimis prin curier rapid va ajunge abia in vreo 5-6 zile lucratoare.

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Pai vei primi acasa un aviz si te vei duce la posta dupa el...simpluwinking asta doar daca l-a trimis prin posta.winking

| Mitza112 a răspuns:

Ar trebuii sa ajunga in aproximativ 6-7 zile, dar depinde prin ce curierat a fost trimis.