| Lorien_2084 a întrebat:

Salutare. Am o intrebare: la avion, in bagajul de cala (nu de mana) are ceva daca am vreo patru cutite (de bucatarie, normale, le aduc sa le fac cadou in Romanica)?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| boicot a răspuns:

Le poti aduce FARA probleme.

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu! probabil ca iti vor lua bagajul ca sa fie siguri ca nu le folositi! laughing

| geoox550 a răspuns:

Nu are nimica... daca il ai in avion ii ceva poblema
dar daca ii in ala de cala...stai linistita.oh go onoh go on

| negs_1541 a răspuns:

In bagaju de cala da merge sa pui dar sa ai grija sa nu le pui in bagaju de mana ca ti le confisca

Răspuns utilizator avertizat