| CrushBoy89 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog un site de unde pot cumpara un cort pentru camping.Sa coste maxim 500 lei.Pentru 4-5 persoane.
Dar va rog...Nu cautati pe google "corturi ieftine" si imi dati link-ul.
Multumeschappy

3 răspunsuri:
| doKKz a răspuns:

Uite o lista pentru conturi de 5 persoane. Poti alege de la modele pentru cate persoane. http://www.corturi.biz/corturi-5-persoane.html

| XxDream a răspuns:

Stai putin scuze ca nu raspund dar a o nelamurire.Tu joci imvu pentru ca cunosc poza?