| lolec a întrebat:

peste cateva zile vreau sa plec la VULCANII NOROIOSI din judetul Buzau. Stiti ce mai pot vizita in zona? ...nu veniti cu siteuri daca stiti din proprie experienta FUNDA:d

6 răspunsuri:
| CosminDami a răspuns:

Te-asi sfatui sa nu mergi...o sa vi plin de bubite o sa te ciupeasca tot felul de ganganii...

| ombladon a răspuns:

Mai poti vizita un wc public, e aproape de vulcani...

| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Ce crezi ca poti vedea acolo,pamant care bolboroseste si jur imprejur pamant uscat si crapat,este sinistru,fara nici o planta,fara viata in apropirea vulcanului, iti va lasa un sentiment de tristete, oamenii iubesc viata iar acolo nu e nimic de admirat, asta impresia mi-a ramas mie intiparita in minte cand am fost si crede-ma ca in afara ca este un fenomen unic in tara, in rest.......nu e nimic de vazut

| adiynaelena76 a răspuns:

Eu am vizitat vulcanii noroiosi nu este mare lucru doar acei vulcani si niste tarabe cu suveniruri funda te rog ue am decat trei si contul acesta il am de un an

| elenutza27 a răspuns:

Poti vizita si Manastirea Ratesti, Poti urca pentru a vedea unele biserici vechi.Si poti vizita si vulcanii mici si vulcanii mari.Eu sunt din zona si te sfatuiesc din propria experienta.

| elenutza27 a răspuns (pentru elenutza27):

Si mai poti vizita Manastirea Ciolanu, statuia lui Mihai Viteazu. Si daca mai vrei sa mergi putin, Ajungi la Siriu. Poti vedea o fosta statiune incalzita cu apa termala.Apa termala inca mai este.