| djragan a întrebat:

Salutare TPU happy. Astazi ajung in Cluj si m-ar interest daca este ceva interesant de vazut/vizitat dupa ora 5-6.

6 răspunsuri:
| FataTimida a răspuns:

Heei. Eu sunt din Cluj ^^. Este un oras minunat, poti vizita : Cetatuia - aici se vede toata panorama orasului si poti sta la terasa Pergola (este una deosebita), poti merge si in Parcul Mare care este chiar "la baza" Cetatuiei. HOIA BACIU neaparat, este in top 10 cea mai bantuita padure din lume (ii geniala, vei ramane cu o impresie placuta ) apoi poti vizita muzeul etnografic care e fix langa hoia. Centrul vechi, Catedrala, Piata Unirii. Poti merge chiar si in Iulius Mall din Gheorgheni sau in Polus, avand in vedere ca vrei dupa ora 5/6 poti merge pe strada Piezisa, acolo se dau in general petreceri si intrarea nu e mai mult de 10-15 lei. Sper ca te-am ajutat happy :* Distractie placuta sa ai! "Ce se intampla in Cluj, ramane in Cluj"

| djragan explică (pentru FataTimida):

Cetatuia e departe de Instititutul Oncologic? M-as uita pe Google dar nu am timpul necesar acuma happy

| NegruAlb a răspuns (pentru FataTimida):

Hehe l-ai trimis in hoia, acolo chiar nu are ce face pe vremea asta big grin
in rest cam astea le recomand si eu ^^

| FataTimida a răspuns:

Nu, nu e asa departe happy

| djragan explică (pentru FataTimida):

Ar fi fost bun in "ghid" sa imi explice pe unde si cum ajung in anumite locuri laughing

| FataTimida a răspuns:

laughing) stiu ca as fi fost. Pai nu te-ai descurcat? happy