| leonida31 a întrebat:

SAlutare TPU! joi 18 mai ma duc in excursie cu clasa la cinema in pitesti dar nnu stim ce filme si la ce ora sunt. noi trebuie de mergem in jur de 11:30 si sa se termine pana in 15:00( poate incepe si mai tarziu gen 12:00).
Stiti cumva cum sa aflu ce filme sunt atunci si ora lor?

4 răspunsuri:
| Am3lia a răspuns:

Poti incerca http://www.cinemagia.ro/program-cinema/pitesti/premiere/ dar din cate stiu eu, pun programul pentru o saptamana. Asa ca va trebui sa mai astepti pana la finalul saptamanii acesteia pentru a putea vizualiza ce au de oferit saptamana viitoare.

| leonida31 explică (pentru Am3lia):

As vrea sa aflu azi

| Sn4k3 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/program-cinema/pitesti/
Ai aici filmele, doar ca trebuie sa astepti pana saptamana viitoare sa vezi ce filme vor fi pe 18.

| Am3lia a răspuns:

Din pacate nu cred ca te poate ajuta cineva. Nu ai cum sa gasesti nicaieri programul pe o perioada atat de lunga. Am cautat o groaza sa vad daca pot sa te ajut, dar... Nicio sansa.