| andreutz a întrebat:

Salutare... vreau sa plec pana in budapesta... daca mai e pe aici cineva care a mai fost, va rog dati-mi si mie sfaturi cu privire la drum ( am gasit o oferta la avion cu 65 euro dus intors... e vreo alta alternativa mai convenabila? ), la cazare si la ce merita vizitat, totul in numai 2 sau 3 zile cel mult...nu conteaza de unde plec, pot ajunge in orice oras din romanica...multumesc anticipat pentru sfaturi...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te duci la munte si te spanzuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe net poti gasi.sau daca nu la companiile locost... pai eu am fost deja...merita vizitat tot,,, dar nu te duce in muzeuri k pierzi timpul... pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca deja ai plecat, daca nu scrie-mi pe adnana.nana@gmail.com

daniela
| daniela a răspuns:

De vizitat ai o gramada de la Muzeul de arta la Bastionul pescarilor, de la catdrala sf.Stefan la Muzeul de istorie, de la catacombele orasului la Biserica Matthias, sa nu uitam Opera, metroul vechi si Parlamentul (nu intra in Parlament cost mult si ceea ce vezi in interior nu prea merita); si daca poti seara o croaziera cu cina pe Dunare cca 25 euro... merita e superb

| andreutz explică:

Da daniela, imi permit o croaziera de 25 de euro tongue multumesc tuturor pentru sfaturi, o sa incerc sa va ascult cat mai mult cu putinta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost in Budapesta cu masina.Nu pot sa iti spun exact cat a fost drumul, dar o sa-l intreb pe iubitul meu si iti trimit un mesaj privat.
Intrarea in Parlament nu se plateste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fost in Budapesta ca si eu vreau sa merg pe 24 sau 25 septembrie, daca vrei scrie-mi la id-ul baducta (email baducta@yahoo.co.uk)