| Eedytso a întrebat:

Salutare vreau si eu sa va intreb ce a-ti alege ca frumusete intre Romania si Italia adica unde e mai frumos? Eu aleg Romania! happy

9 răspunsuri:
| Quanah a răspuns:

Te sustin happy

| Gabitzu246 a răspuns:

Sigur as alege Romania pentru ca aici m-am nascut si Italia este o tara frumoasa dar eu personal as alege Romania fara dar si poate

| heroforyou a răspuns:

La fel

| Eedytso explică (pentru Gabitzu246):

Romania pentru ca nu stiu. asa e ea are un aer laughing farmec aparte thinking stilul romanesc love struck

| Ađřıαηηα a răspuns:

Heii.
Poi avand in vedere ca le-am vizitat pe am2 si momentan locuiesc in Romania as alege Romania deoarece e tara mea natala si are atmosfera romaneasca in care am copilarit si m`am nascut si n`as putea sa ma despart de ea ..insa ca civilizatie Italia e mult mai frumos si intalnesti la tot pasul oameni educati si n`ai sa vezi acolo orasele poluate ca orasele noastre. Daca la noi capitala e asa cum e da ce sa mai spunem de restul.
Ce o strica pe Italia sunt romanii nostri care pleaca acolo pusi pe furat.Mi s`a intamplat chiar sa`mi fure lantisorul la gat. insa tot roman era :l ..IN fine ..Asta`i secolul 21. n`ai ce`i face! :0
Sper ca te-am ajutat
Pa-pa happy

| Eedytso explică (pentru Ađřıαηηα):

Da. dar na eu zic tot Roamnia sunt in Italia de 4 ani si mi sa luat big grin happy si in tara n-am vizitato pe toata macar!

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Eedytso):

Mda. Mama nu a venit prima data decat dupa 3 ani jumate si dupa o saptaman de stat i se facuse dor de Italia dejalaughing ..Si eu cat am fost plecata acolo spuneam ca imi era dor de casa si cand eram acasa imi era dor de Italia rolling on the floorle-as vrea pe toate intr`unalaughing

| Eedytso explică (pentru Ađřıαηηα):

Aham laughing.

| aryana1991 a răspuns:

Amandoua sunt frumoase dar Romania primeste un vot in minus pentru mizerie