| MomentanNuAmNume a întrebat:

Salutări.
vara asta am decis să merg la mare,însă cu ai mei. şi sincer,nu mă pot decide. Mamaia sau Costineşti? am auzit că în Costineşti,dacă nu ai gaşca după tine te plictiseşti groaznic,iar în Mamaia,preţurile sunt piperate. (ştiu că unii probabil vor recomanda Mangalia,dar am mai fost,şi sincer,aş vrea să diversific.) Mamaia,Costineşti,sau altceva mai bun? şi care ar fi acel,,ceva"? argumentaţi, vă rog. mulţumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| CC95 a răspuns:

Buna.Iti recomand Mamaia. Nu ai cum sa te plictisesti acolo. Sunt foarte multe lucruri de facut, fie ca mergi cu familia sau cu gasca.Intr-adevar preturile sunt mai mari decat in celelalte statiuni, dar este foarte frumos.Si la Eforie Nord este frumos pentru o vacanta cu familia. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Mai bine mergeti la bulgari la Balcik, Albena, sau chiar Varna, etc.
Pentru inca 80 de kilometrii in plus nu o sa va para rau.

| PufuleteDulce a răspuns:

Eu locuiesc in Mangalia si sincer da in Costinesti multa lume se duce cu gasca dar mai sunt si alti care merg cu familia iar la Mamaia merge toata lumea cu gasca, cu familia oricum ce conteaza tot plaja e si tot Marea Neagra e.Tot ce conteaza e sa te distrezi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Costinesti e plin de tineri cu gasca asa cum zici tu. Neptun, Venus, Saturn, Jupiter astea sunt mai de familie sa zic asa.

| DenisY a răspuns:

As zice ca la mamaia ca eu am fost anul trecut si a fost foarte fain!