| Iulian1006 a întrebat:

Se pot face rezervari la hotelul intercontinental in direct pentru saptamana viitoare? As fi vrut sa fac pe net, dar din pacate am probleme cu cardul.

6 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Da, se poate face rezervare telefonica direct la receptia hotelului. Platesti cand te cazezi.

| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa-i suni si sa faci rezervare si le dai numarul de card la telefon, ca ei sa-ti traga banii din el.
Daca nu ai bani pe card, atunci este alta mancare de peste.

| Iulian1006 explică (pentru Iote):

Nu e nevoie de card?

| mihai69 a răspuns:

Cel mai simplu e să suni acolo și să întrebi. Oricum, ei vor avea nevoie de un număr de card în momentul cazării, drept garanție, indiferent cum plătești: ca$h sau card. Așa că fă bine și rezolvă problema pe care spui că o ai cu cardul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu care cumva sa asculti ce iti zice userul Ioneasca. Nicioadata nu dai numarul cardului prin telefon. Userul asta nu face altceva pe TPU decat sa dezinformeze

| Iote a răspuns (pentru Iulian1006):

Acolo la receptie, poti plati cu cardul la majoritatea hotelurilor dar cu cash la toate.