| даниэль a întrebat:

Spuneti-mi va rog nu e primejdios sa plec in vacanta din Moldova in Rusia,, in Ucraina stiu ca e razboi si ma cam tem"dati-mi un sfat

6 răspunsuri:
| Crasivaea a răspuns:

Ti-as recomanda sa nu pleci dar daca tii neparat sa pleci ca stiu eu eset un lucru important poti sa pleci dar sfatul meu ar fi sa nu ca poate fi primejdios(desi sa luam pe o alta parte in Ucraina e razboi nu in Rusia)Funda?happy

Răspuns utilizator avertizat
| Denisa314 a răspuns:

Eu iti sugerez sa pleci cu avionul asta de a evita orice pericole, si a fi sigur ca nu se intimpla nimic dar cu alte metode de transport este cam primejdios. Deci funda?

suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand nu e niciun razboi in Ucraina, sunt doar niste revolte momenta iar diferenta intre razboi si revolta e mare. atata timp cat nu iti faci vacanta la granita cu ucraina nu cred ca sunt pericole