| mihnealuca a întrebat:

Am vazut multe stiri despre faptul ca ar fi razboi(ceva cu rusia sau ucraina) Voi ce stiti despre asta?!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e niciun razboi... inca. Momentan Rusia isi baga nasul peste treburile Ucrainei

| angus35 a răspuns:

Nu va fi niciun razboi prea curand. Poti sa stai fara griji.

| Cezar2009 a răspuns:

Sa speram ca nu.

| Cezar2009 a răspuns:

Ar fi crunt un razboi in care sa fim implicati si noi. La ce baieti bravi avem, ar fugi toti din tara sa scape. Ar ramane sa lupte doar femeile...

| Gorincucristian a răspuns:

Nu va fi nici-un razboi, toata chestia asta e doar o cearta pentru crimea