| anneemariia a întrebat:

Stie cineva daca la strandul din Gura Humorului au ei colage de alea de innot? Eu sunt putin mai plinuta(nu am burtica dar de la jumatate in jos...)...credeti ca o sa ma fac de... ras? Ar fi mai bine sa imi iau pantaloni scurti?

1 răspuns:
| lolz555 a răspuns:

Din câte știu, da, sunt colace de înot (am fost mai demult și erau), dar la piscina interioară nu cred că te lasă cu, colac, ci doar la cea exterioară. Și nu, nu o să te faci de râs! Ia-ți costum de baie, nu pantaloni scurți! Atâta timp cât te simți bine în pielea ta, totul este okay big grin