| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca s-ar asorta botine cu pantaloni scurti?

8 răspunsuri:
| cincizeci a răspuns:

Nu s-ar asorta, deoarece botinele sunt pentru iarna iar pantalonii scurti pentru vara, asculta-mi sfatul, altfel poate vei arata urat!

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
NU,mie sincer nu îmi plac, încearcă cu colanţi.
O zi bună.

| thewomaninwhite a răspuns:

Nu parerea mea este ca botinele se asorteaza in general cu colanti sau pantaloni lungi nu stiu de ce dar botinele imi dau impresia de un anotimp mai friguros si nu le-as vedea asotaloni scurti in niciun caz asta ramane oricum la aprecierea ta

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Da normal!

| ealextpu a răspuns:

Daca vara le-ai purtat cu pantaloni scurti acum sigur vrei sa le porti cu jeansi sau colanti. Uite aici cateva modele de botine pentru sezonul acesta, in caz ca cele pe care le ai sunt mai de vara: http://www.la-papuc.ro/product/category/Incaltaminte-pentru-femei/Botine

| Bogmina a răspuns:

Da dar nu foarte scurti! Ori mai lungi ori scurti de tot ` tongue

| BlackRoseeforyou a răspuns:

Daaa :X..conteaza in principal culorile.dar oricum merge bine :*