| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti pe baiat care poarta pantaloni scurti prea scurti?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In ce limba ai formulat intrebarea aia?

| Clorox a răspuns:

Nu-mi pasa cat timp nu port eu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca e macho

| BeSmart17 a răspuns:

Cred ca e o fata

| Loredana123 a răspuns:

Pantalonii pana la genunghi sunt ok, dar mai scurti nu prea iti recomand deoarece lunea e rea de.a binelea si te vor cataloga drept gay sau ca ai picioare de femeie si tot felul de rautati. Am vazut barbati care sa poarte pantaloni scurti, acum na, mie poate mi se pare ok si nu am treaba cu ce poarta lumea, dar sunt anumite primate care nu vad situatia in acelasi fel. Acum depinde si de pantalobi, daca sunt largi sau mulati. Daca sunt largi eu cred ca 50% esti. Chiar sper ca te.am ajutat.