| Georgia_Crina_ a întrebat:

Stie cineva daca pot lua catelul cu mine pe muntii Bucegi?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Da, nu te impiedica nimeni. Numai sa ai grija lui.
Ne găsim sambata pe la Vf Omu.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să iei și o lopățică și un saculeț de plastic, să aduni kkțelul după el.

| mihai69 a răspuns:

Da. Dar trebuie să ai grijă, pe lângă cabane sunt și câini "maidanezi" (de parcă ar fi maidane prin vârful muntelui!) și nu sunt chiar prietenoși cu "intrușii".

| darrio2007 a răspuns (pentru mihai69):

Sunt stâne de oi. Bineinteles, au câini.

| johnnny123 a răspuns:

Nu te oprește nimeni să-l iei. Întrebarea este dacă ai un câine suficient de disciplinat încât să nu fugă de nebun sau să sară în prăpastie și să te tragă și pe tine după el.