| RobertG101 a întrebat:

Ce credeți că se află sub Munții Bucegi? De ce este zona împânzită de atâta protecție militară?

Răspuns Câştigător
| DorelExpertu a răspuns:

Probabil Elodia, Elodia si multe pietre.

Răspuns utilizator avertizat
| DorelExpertu a răspuns (pentru RobertG101):

Tot ce se poate.
Daca stau bine sa ma gandesc si Osama bin Laden a disparut cam repede el asa, cine stie, poate avea o aventura cu Elodia. Asa s-ar explica multe.

35 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Piatra. Piatra seaca. Seaca, ca si mintea celor ce inventeaza tot soiul de ineptii cum ca ar fi ceva acolo.

| Kaℓi a răspuns:

Tuneluri, desigur. Unele ajung in Egipt, altele in Tibet.

Radu Cinamar stie mai multe big grin

| Lucian4 a răspuns:

Cred ca ai vazut asta https://www.youtube.com/watch?v=x27O9FYnmX0, ei au zis ca si pamantul este plat. e un canal tampit

suntserios
| suntserios a răspuns:

Teorii ale conspiratiei de 2 lei. Nu am vazut nicio protectie militara nicaieri

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru RobertG101):

Cate tuneluri sunt?
unde sunt intrarile?
cati militari stau acolo?
de cate ori le ai vizitat?

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru RobertG101):

Lool, crezi ca ti se sterge intrebarea ca divulgi secrete militare?

Si de cate ori le ai cercetat? De cate ori ai ajuns pana la intrarea loc de ai vazut militarii?

| minrest a răspuns (pentru RobertG101):

Sa vedem daca am inteles bine. Militarii care impanzesc zona nu se vad, caci sunt in tuneluri. Iar la tuneluri nu are acces nimeni, deoarece sunt pazite de militari.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru RobertG101):

Deci sunt un fel de dumnezeu tunelurile astea pazite.
nu le ai vazut niciodata, dar esti convins ca sunt acolo ca ai auzit de la cineva

Răspuns utilizator avertizat
| minrest a răspuns (pentru RobertG101):

Vezi ca ai scris din neatentie ''cercetari''. Presupun ca ai vrut sa scrii ''postari''.

| johnnny123 a răspuns:

Ai dreptate, ultima oară când am fost în Bucegi toți micii cu muștar erau scanați de personal militar în costume anti-radiații, iar accesul la Sfinx era permis numai în baza unei autorizații emisă de Șeful Marelui Stat Major și contrasemnată de Președinte.

Eu suspectez că sub Bucegi se află nava spațială a lui Burebista și scheletul cibernetic al lui Deceneu.

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns (pentru RobertG101):

Două nave și două schelete cibernetice?

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu se afla absolut nimic. Nici macar resurse minerale notabile (nu exista si nu a existat minerit in zona). Protectie militara? Unde ai vazut-o?

| ALGator a răspuns:

Cine afla primul trebuie sa fie si omorit pe loc.

Răspuns utilizator avertizat
| ALGator a răspuns (pentru RobertG101):

Glumeam, nu stii ca asa e prin filme?
Sint sigur ca nu e nimic prin Bucegi. Poate ceva industrie de armament prin Tohan si Cugir, daca a mai ramas ceva. In cazul asta daca te apropii de fabricile respective sa mai fie vreun control, daca e si asta.

| ALGator a răspuns:

Era o fabrica de armament pe la Tohan, Cugir...
https://www.facebook.com/Digi24HD/posts/1117995448219671

| BIoody a răspuns:

Sper ca \Gate to Hell/

Răspuns utilizator avertizat
| ALEXXXL19 a răspuns:

Daca e secret crezi că am ști noi.

| rijkaard a răspuns:

De unde stii tu ca exista protectie militara? ai fost sa vezi? si ce pazesc acei protectori?

Răspuns utilizator avertizat
| rijkaard a răspuns (pentru RobertG101):

Pai,o data afirmi ca e protectie militara, apoi cica energetica se pare ca nu stii ce vrei de fapt sa intrebi esti foarte confuz iti recomand sa iti gasesti o alta ocupatie decat sa pui intrebari aici fara sens

Răspuns utilizator avertizat
| ligiat96 a răspuns:

Petrol

| CaffeeStory a răspuns:

Incearca aici: www.bulearca.ro

| Cocacolr a răspuns:

Da, exista! A vorbit Radu Cinemar despre asta...