| Paranormal12 a întrebat:

Ce se spune despre Muntii Bucegi si Sarmizegetusa(in legatura cu incarcaturi energetice si din astea)?

5 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Tot felul de mituri. Nici ei nu stiu prea bine despre ce vorbesc. Unii pretind ca acolo au trait candva uriasi, altii ca acolo aterizau OZN-uri, sau asta cu incarcatura energetica. Toate sunt basme. Nu s-a dovedit niciodata nimic.

| Copac13 a răspuns:

Ştiu acolo se intampla multe lucruri ciudate cum ar fi acolp in varfu muntilor a aparut o piramida zburatoare care a aparut si în Texas

| musiiic a răspuns:

Poate te ajută asta!
sites. google (.com/site/dimensiuniparalele/bucegi-SFINXUL-DIN-BUCEGI)

| MihaiN a răspuns:

Se spun multe nonsensuri de catre diversi escroci, timp in care atentia e distrasa de la problemele cu adevarat importante (sociale, civile, politice etc.).Cat despre paranormal si altele, recomand filosofie clasica si psihologie.Ele aduc cu adevarat cunoastere, paranormalul cauta sa produca ceva senzational, dar in realitate e pierdere de timp (cate fantome ai vazut umblandu-ti prin casa? big grin ), sau chiar mai rau, o chestie toxica.

| xBlackB0y a răspuns:

Pai am fost si eu pe la munti bucegi si am simtit o caldura adica un fel de energie si cred ca ce se spune este adevarat fiindca sa testat pe pielea mea. Funda?