| beletrix a întrebat:

Stie cineva o biserica, mai exact manastire din zona sucevei. e o biserica/manastire veche, cu turla/acoperisul de culoare caramizie si cred ca are in preajma un rau...si acolo ar sluji un preot cu har? Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu o Biserica asa cum spui si chiar slujeste un preot cu mult har, este parintele cauneac constantin din satul fetesti, suceava, rar il prinzi liber dar este un preot cautat pentru rugaciunile sale.

2 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Parintele iustin dar e in jud. neamt manastirea, pe langa tg. neamt.

| beletrix explică:

Ikram si cum se numeste manastirea de care zici?