| sebastian1331 a întrebat:

Stiti cumva in ce statie de tren pe ruta Comarnic-Azuga as putea cobori ca sa ma pot bucura de cateva ore de stat cu picioarele in apa raului Prahova (raul care trece pe langa calea ferata pe ruta respectiva). Ma intereseaza statia care este cea mai aproape, un loc nu prea izolat (nu vreau sa fiu doar eu si rromii pe acolo). etc. Deci?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In azuga, raul e fix in spatele garii, dar nu e cea mai frumoasa si linistita zona, ca pana in Comarnic e prins intre calea ferata si sosea, zgomot, praf, mizerie