| LaLaLakin a întrebat:

Stiti vreo statiune cae sa nu fie plina de cocalari/pitipoance si plaja sa nu fie plina de filtre de la tigari, pahare de bere si alte resturi in Romania?straight face

Răspuns Câştigător
| BAIATUL110 a răspuns:

Mie Saturn mi se pare ce-a mai curata statiune, pe plaja cat si in apa happy
fara alge, viermisori sau alte prostii happy

13 răspunsuri:
| loverock a răspuns:

Nu prea cred ca exista asa ceva in Romania. Poate in Grecia, Bulgaria sau alte tari mai civilizate decat noi.

| luciana200972 a răspuns:

Eu cred ca asa ceva nu exista, statiune fara cocalari si pitipoance mai gasesti prin eforie, venus, statiunile astea mai de pensionari, dar plaja curata nu ai sa vezi, dc nu sunt filtre de tigari sunt cioburi, dc nu e nici una din astea sunt alge la mal care miros groaznic. bafta si concediu placut

| missbee a răspuns:

Nu. Nu găseşti.

...trist, ştiu.

| RфZaημtzα a răspuns:

Mangalia.hee hee. Te poti caza la Hotel Meteor.Plaja este cum cobori scarile.In Vama Veche este dezastru.straight face

| Dove a răspuns:

Mai rar... daca nu vrei sa te duci la o piscina...stiu si eu la mamaia e aglomerat rau du-te la modern si alegeti un loc departe de ceea ce nu vrei sa vezi.

| Reinkaos a răspuns:

Nu. Nu exista, dar daca vrei sa faci plaja undeva unde nu te deranjeaza nimeni iti sugerez sa te duci la Corbuhappy

| diana a răspuns:

Venus

| cerculetezburatoare a răspuns:

In Romania, straight face greu gasesti, dar mie mi-a placut in Venus, la hotelul Sunquest *** happy si nu erau cocalari pitipoance si alte chestii, ca manelistii nu se pot numara printre persoane, ei sunt CHESTII straight face sau Navodari
Te sfatuiesc sa te duci in Grecia- Nea Vrasna sau Corfu, in niciun caz Paralia (e plina de romani, rar gasesti acolo vreun greclaughing) sau in Turcia happy

| mihaibrasov a răspuns:

Nu exista. Incearca Albena din Bulgaria si o sa vezi ca e exact ceea ce cauti, dar litoralul romanesc, dupa ce ca e muci de tot (plaja mizera, apa murdara, manele in prostie, hoteluri jeg, rromi hoti), mai e si imbacsit de idioti care vin doar sa se distreze pe seama celor care vin sa se odihneasca.

| eni a răspuns:

Daca te duci inaintea inceperii sezonului, asa prin 10 iunie, eu am fost anul trecut cu oferta speciala, ieftin, plaja pustie doar 5-10 persoane, apa curata, fara taraboi. a fost super. Doar pescarusii te deranjeaza si cate o testoasa care iese la mal. I-ti recomand statiunea Saturn.

| BAIATUL110 a răspuns:

Saturn. cum am spus mai sus happy
nu spun ca nu mai este cate un cocalar sau pitipoanca dar mi se pare ce`a mai curata statiune dintre toate celelalte happy

| Unique a răspuns:

Singura pitipoanca vei fi tu!laughing

| LaLaLakin explică:

Chiar ai chef de scandal?happy
Ai tu dovezi ca sunt pitipoanca?batting eyelashes