| Lambada a întrebat:

Unde asi putea petrece vacanta de vara. Un loc frumos, si la un pret bun(e criza)

Răspuns Câştigător
| pitronia a răspuns:

Poti merge la munte pentru ca e sezonul marii.Aici pe timpul verii preturile scad foarte mult. Sper ca ti-am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| Shcokymzq a răspuns:

Poti sa te duci la mare gasesti cazare pentru toti de la hotel pana la casa

| bamse a răspuns:

Eu inchiriez apartamente in insula Tenerife, 250 euro / saptamana. www.regencyresorts.com. Daca doresti intra pe blogul meu pentru mai multe detalii.