| DubstepQueen a întrebat:

Cum va veti petrece vacanta de vara?
Cel mai frumos plan de vacanta primeste

Răspuns Câştigător
| ፚᏬፚᏬ a răspuns:

Eu m-am gandit cam asa:
1. Sa merg la mare cu parintii o saptamana
2. Sa fac o petrecere cu toti colegii de la scoala/liceu/facultate
3. Sa raman 3, 4 zile la bunici peste noapte
4. Sa citesc niste romane/povesti (vesele)
5. Sa mai schimb ceva la camera mea big grin
Si...cam atat! Sper ca ti-am fost de mare ajutor!

2 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Deocamdata nu a venit vacanta, dar m-am gandit ca vreau sa imi revad colegii din generala, sa facem chestii amuzante cum ar fi sa mergem un weekend la munte si sa ne distram ca in ultimul an de generala, sa merg la strand sa-mi perfectionez bronzu pana ajung la mare, am deja planuita o mini-vacanta de 2 saptamani la niste prieteni in Germania, ma gandeam sa merg si pe la bunici o saptamana ca de mult n-am mai trecut pe acolo (zona e linistitoare, plina de iarba si aer curat), sa citesc cate ceva, si nu ma gandesc la Ion Creanga sau Eminescu, mai degraba niste carti pentru adolescenti, de dragoste. Cam asta ar fi, si in ultimele 2-3 saptamani inainte de reinceperea scolii, sa mai repet materia din a 10-a. Tu ce planuri ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei atunci cand imi fac planuri nu imi ies. Asa ca las totul sa vina de la sine.