| Roxana_6190 a întrebat:

Unde ati fost in vacanta de vara?

Răspuns Câştigător
| Sabwy a răspuns:

La Mare in Turcia si cateva saptamani la matusa in Germania love struck

19 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Vacanta care s-a terminat, am fost in nordul moldovei, foarte frumos, la mare nu am fost pentru ca starea de sanatate imi interzice acest lucru.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

La marelove struckMi-a placut foarte mult.Ador sa inot happy
La bunici. Dar nu am stat mai mult de 3-4 zile big grin Nu prea imi placea ca nu aveam cu cine sa staulaughing
In rest pe acasa happyToata ziua cu fetele la plimbare big grin

| psiholoaga a răspuns:

La mare, intr-o campanie de educatie sexuala, apoi prin cateva orase din tara (timisoara, cluj, oradea, sighisoara, focsani) de unde m-am intors ieri. A fost super, chiar am avut ce vedea si, desi a fost un tur obositor, a meritat fiecare secunda!

| daii a răspuns:

La mare si print tarabig grin...si la munte tot timpulwhistling

by daiiwinking

| Victoria a răspuns:

La mare.

| M4RK a răspuns:

Am fost numai la ocna sugatar in maramures big grin restul acasa crying

| M4RK a răspuns:

Ocna sugatar in maramures

Răspuns utilizator avertizat
| Pinkyx a răspuns:

La mare:X la bunici.

| nuamnuvreau a răspuns:

Pai in afara de vesnica mare am fost in Delta, la Sulina si la munte, la Slanic Moldova.Am vizitat Capidava si biserica Stefan cel Mare...

| arysa a răspuns:

Brasov, Sighisoara, Targu-Mures, Cluj-Napoca, Oradea, Baile Felix, Baile 1 Mai si la tara.

| Gabry a răspuns:

Pai am fost cu tine in tabaratongue si cu vara mea la marebig grin

| viki a răspuns:

La mare, dar am fost la sfarsitul vacantei, din pacate.sad

| M.T a răspuns:

Nicaieri tu?

| guliaucigasa a răspuns:

Eforie Nord (2 zile) si Lupsa (Apuseni) - 2 saptamani.

| aisha01eu a răspuns:

Venus (o saptamana), Sibiu-Targoviste-Cozia (un weekend).

| rozalia25 a răspuns:

Prin tara, la facut de fotografii.

| ingeras14 a răspuns:

Pai acasa, la bunici si la ceilalti bunicibig grin

| Roxu a răspuns:

La munte:X M-tii Semenicului\:d/
Si la marethinking