| Ancutss30 a întrebat:

Unde ati petrecut cea mai frumoasa vacantabatting eyelashes? De ce a fost minunatabatting eyelashes?

4 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

La mare. A fost frumoasa pentru ca imi place marea si am fost cu multi prieteni.

| CrazyFrog a răspuns:

Cea mai frumoasa vacanta a fost la mare in Croatia, a fost frumos pentru ca am fost cu o multime de prieteni si am facut o gramada de prostii laughinglaughing

| Anonim69 a răspuns:

Cu siguranta la marelaughing in tabara, cum sa nu fie minunata cand faci cursuri de pictura cu un tip super-tare:X:X:X rocker, frumos, genial, talentat?! si libertatea aia de care ai parte mai mult decat cu parintii:Xblushing!

| Andruza a răspuns:

În Italia cu varămea laughing
Momente foarte amuzante