| AvalohAlyn a întrebat:

Unde v-ati petrecut cea mai frumoasa vacanta si ce v-a placut mult?

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

In tenerife, anul trecut, hotelul era chiar langa plaja avea o piscina cu apa dulce si una cu apa sarata adusa din largul marii, avea plin de palmieri, bananieri si cocotieri, servirea era excelenta erau foarte multe feluri de mancare iar dotarile din camera erau foarte bune ( de exemplu balconul era aproape de totul facut din sticla iar cand te trezeai vedeai direct marea, aveai sezlonguri in balcon dar si pe marginea piscinei) imi mai placea ca angajatii de acolo umblau ca si furniciile si veneau sa te intrebe daca mai doresti ceva. ( asta este doar in mare as putea sa mai descriu cel putin 30 de minute ce mi-a placut la vacanta asta.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
In viitorul concediu mi-am planuit multa odihna (probleme de sanatate) si studiu de specialitate.
Intentionez sa trec la alt nivel profesional.
Pa, pa.

| Iamnotme a răspuns:

Anul trecut, la mare în Italia.
Mi-a plăcut cel mai mult faptul că stăteam exact lângă plajă. Treceam strada, şi eram pe plajă happy.
Mi-a mai plăcut pentru că am văzut şi altfel de lume, de obiceiuri happy.
E o experienţă frumoasă, să ieşi din ţară, să vezi şi altceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La Praga. e un oras superb

| Sociopat a răspuns:

In tara, la Busteni.Sunt un om simplu care se bucura de lucrurile marunte.Fotoliu,ploaie si niste muzica nu foarte tare ca sa se auda si ploaia pe fundal.Super chill si frumos.

| Carmen100 a răspuns:

La vara-mea acasa.
Mereu cand merg la ea e o distractie continua, nu suntem ca restul copiilor de acum, sa stam toata ziua pe telefoane. Toata ziua ne jucam, cand nu mai avem ce sa ne jucam inventam noi ceva. Noaptea spunem povesti de groaza idioate de care ne speriem de ne e frica sa mergem la baie singure.
Abia astept sa merg si vara asta.

| unknownpink008 a răspuns:

Dacă vrei in ţară, poţi alege dintre Eforie Nord, Slănic Moldova, Bistriţa, Iași, Sibiu.
Străinătate: Franţa- Paris sau Sausset-les-Pins (plaja, soare, marea Mediterană, liniște)
Sau Grecia (mare)
Polonia
Austria
Germania