| aty91 a întrebat:

Unde v-ati petrecut vacanta? Cea mai frumoasa primeste funditabig grin

Răspuns Câştigător
| ionica56 a răspuns:

PAi in vacanta am fost la mare!happy

a fost minunat apa nu spumele marii si cu scipiciul ei facut de soare... Apa a fost foarte calduta. am timut in mana o soparla o maimuta.am jucat volei pe nisipui ferbinte deti.ardeau talpile. in fiecare seara la cate`un concert.

BAiteii frumosi! FEte sexy. tot ce`ti doresti.MAncarea buna! a fost minunat!

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Am fost prin Ungaria, Austria, Germania, iar acum sunt in Franta si urmeaza sa merg in Grecia.

| valy a răspuns:

Vacanta asta nu am fost nicaieri.
am fost in vacanta trecuta in sinaia si brasov.am vazut multe locuri frumoase.catelul peles.si bran.am petrecut multe aventuri pe la locuinte unde aveau purici, si mirosuri de mortaciuni.si pretul de cazare era 100 de lei...
Am urcat pana la 2200 pe munte.am vazut crucea.era asa frumoasa.pacat ca nu imi dadea voie zapada sa merg pana la ea.am dormit mai rau ca cei din armata la cabana babele. un pat calumea nu era.sad
Cand am coborat.am coborat pe jos nu am mai mers cu telecabina.si am dat de ursoaica ce zilele trecute nascuse si daduse iama la un adapost pe acolo. a fost super bine ca am avut adidasi in picioare si pocnitori. mi-am facut 3 gagici acolo.chiar daca erau mai mari ca mine.toate de pe acolo. mi-au aratat tot ce au avut de aratattongue. ce sa mai. o sa am amintire acolo toata viata.am cheltuit munca de pe 5 luni. vreo 30 de bulioane. dar sa meritat.

| Диана a răspuns:

Munte, mare... laughing Foarte banal.

| ladygaga a răspuns:

La mare si la tara big grin