| NuImiPunNume a întrebat:

Unde este cel mai frumos sa mergi la mare. unde este cel mai recomandabil loc in alta tara. nu imi pasa de pret. doar ziceti!

kiss >:d

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

In Maldive!
Pretul este de aproximativ (prin lipsa) 2000 de euro.

| soul1 a răspuns:

La mare ...la Turcia

| winchesters a răspuns:

Mie imi place si in Bulgaria love struck

| serenna19 a răspuns:

Daca nu te intereseaza pretul prea mult, si vrei o vacanta memorabila, intr-un loc cu peisaje pe care n-o sa ti le mai poti scoate din minte toata viata, incearca una din urmatoarele locatii: Insulele Maldive, Insulele Seychelles, Insulele Mauritius.
Daca vrei ceva mai rezonabil, dar tot exotic, incearca Asia de SE (Tailanda, Singapore, Bali, etc)
Iar daca vrei ceva si mai accesibil, incearca Grecia (In special Insula Santorini), Spania (in special Tenerife), sau Turcia. Plajele din Franta, Anglia, Italia, nu mi s-au parut extraordinare.