| didux a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cam ce pret are aparatu dentar fix metalic. pentru cine sia pus. va rog frumos sa imi ziceti! trebuie sa imi pun, si vreau sa vad cam cat ar fi. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Uilula a răspuns:

25-30 milioane...:p

| wiufh a răspuns:

Ei... cam ai ghinion, eu mi-am pus aparat vara trecuta, sunt 2 variante: un aparat fix mai ieftin dar care iti forteaza mai tare dintii cu 700 de euro, si unul mai cu fite cu 1500; in general tu alegi dar conteaza si cat de mare e problema ta.
Iti recomand Smile Clinic, pentru ca in alte parti -la acelasi pret- iti mai si scot cate 2 dinti...

| AnastasyaPopp a răspuns:

Nu am avut, dar cea mai buna prietena a mea a avut si eram foarte apropiate, imi spunea orice. Deci, si ea a purtat parca 3 ani si a costat 30.000 de euro