| dydo a întrebat:

Unde sa merg in vacanta? la munte m-am plictisit la mare nu ma lasa parinti. sa fie unde in tara si la un pret negociabil.si sa fie frumos

2 răspunsuri:
| Rioko a răspuns:

Eu merg in fiecare vara la Suceava, Cacica...
Acolo este o slaina, si un bazin din care se scoate apa; Concentratia de sare de la mare este intre 7 şi 12 la mie.
La Cacica este cel putin 50% (asa am auzit). Ce pot sa-ti spun sigur este ca daca se usuca apa pe tine o sa ai sare pe piele pentru o saptamana... daca te speli se duce. E ieftin la intrare tongue daca nu du-te la munte sau la baile felix din oradea.acolo e un pic mai ieftin dar... merita

| dodonika a răspuns:

Te poti duce undeva la un prieten din alt judet la verisori sau la bunici