| pisi_8073 a întrebat:

Unde este mai frumos : Paris sau Londra?

Răspuns Câştigător
| moftuliki a răspuns:

Paris :X iti spon paris pentru ca am fost si am vazut cu ochii mei cat de romantic este :X

19 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Barcelona love struck

| Deeiu a răspuns:

Londralove struck`
Mai ales britanici blonzi cu accentlove struck`
Cand ma fac mare ma duc acololaughing`

| luvieere a răspuns:

Depinde ce fel de frumuseţe cauţi. La Londra e vreme mai mohorâtă, aşa că, personal, aş alege Parisul.

| marrr a răspuns:

Eu cred ca amandoua orasele sunt frumoase, intrucat la Londra ai ce vizita.Acolo st multe muzee si Big ben xD si gradinile din Londra sunt superbe. Iar la Paris poti admira turnul Effel, gradinile, te poti duce la fel si fel de muzee si la magazinele renumitelaughing

Stefan
| Stefan a răspuns:

Atat Londra cat si Paris sunt orase foarte frumoase.

April
| April a răspuns:

Amandoua orasele sunt frumoase si interesante, fiecare in felul sau.

| victoria_8973 a răspuns:

Paris ::inlove:: :X

| Alisa a răspuns:

Pai eu momentan locuiesc in Londra si pot sa iti spun ca e superb, de vis. civilizatie, curatenie, multe locuri de vizitat, nu ai timp sa te plictisesti, oamenii sunt foarte de treaba, etc
love struck

cami
| cami a răspuns:

Paris, apres mon opinion tongue

| pisi_8073 explică:

Paris

| BRG a răspuns:

Cred că amîndouă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In paris este orasul luminilor

| alinna_1696 a răspuns:

Parislove struck

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paris-ul fara indoiala. De ce? In primul rand Turnul Eiffel! O plimbare pe malul Senei, seara este magicahee hee

| dyddyyyx18 a răspuns:

Paris, dar si Londra e frum.winking

| ♪ŧђέ gђσsŧ σƒ уσυя ðяέαm♪ a răspuns:

Eu am fost si in londra si in paris... Mie una nu mi-a placut Parisul...plin de rromi, de romani, de cersatori.pe cand in Londra e asa fruumooshappyoamenii orbesc cu tine, sunt comunicativihappy

| Ai4rm a răspuns (pentru luvieere):

Paris e doar o vechitura de oras -pe cand Londra e sweet

| Ai4rm a răspuns (pentru Stefan):

Dar Londra e mai frumoasa