| blairelovesmusic a întrebat:

Unde este mai ieftin? La mare in Grecia sau la mare in Romania?

Răspuns Câştigător
| Alex08062018 a răspuns:

In Romania

9 răspunsuri:
| HatsuneMiku01 a răspuns:

La iaz

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La mare, in Bulgaria.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

În propria casă.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Nu contează destinația.Contează persoana, fiecare în funcție de câți bani dispune va cheltui diferit, întrebarea era bună dacă ne spuneai ce buget.Și nici atunci, de aceea îi spune vacanță, te duci unde îți place ție cel mai mult.

| InYourPants a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Doamna profesoara ma bucur ca inca traiti

| MihaelaDart a răspuns:

Depinde unde mergi in Grecia, aici mai adaugi si drumul si taxele de autostrada. Exista in peninsula Halkidiki pentru iunie cazari la hoteluri de 1-3 stele, cazare pe noapte 50-65 euro pentru 2 sau 6 persoane. Cu cat avansezi, iulie este variabil iar august pentru Grecia este scump, caci este luna concediilor si preturile incep de la 150 euro pe noapte o camera de hotel ori un apartament/case de vacanta pentru 2-3 persoane.

| epurasu a răspuns:

In GRECIA! Pentru un srjur de 7 nopti, 8 zile, transport cu autocarul dus- intors, cazare in vila de 3*** costa intre 180-200 euro / persoana. Camera e dotata cu minibucatarie se poate pregati mancare, preturile la alimente sunt ca la noi.Eu am fost de multe ori si este foarte frumos - zilnic de acolo se organizeaza excursii de o zi preturi intre 15si 30 euro.

| Andrei226035 a răspuns:

In Romania

| Marcus99 a răspuns:

In Romania