| cetateandezgustat a întrebat:

Unde gasesc o gama mai larga de trolere pentru cabina avionului, cat mai apropiate de dimensiunile maxime admise?

Aproape toate companiile aeriene ofera 55 x 40 x 20, dar majoritatea trolerelor gasite in comert au fie adancimea de 23-25, fie inaltimea de 51-55, dar fara roti! Cu totul, aceastea ajung sa depaseasca dimensiunile limita. Alternativa de a avea un bagaj foare mic (gen 40 x 31 x 13) nu este foarte incurajatoare, fiind cat un ghiozdan.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Daca esti intr-un oras mai mare, precum Bucuresti-ul 7, mergi in magaazinele Carefour, de exemplu, au acolo o gramada de trolere, la All sports, Inter sport, Daichman, daca ai timp, ia cu asalt un mol din orasul tau si vezi daca gasesti ceva sa iti placa happy