| ChishyyAlle a întrebat:

Unde mergeti in bvacanta de vara? Sa vad daca ghiciti unde ma duc eu.Indiciu:Incepe cu U si se termina cu A

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...eu cred ca merg la mare. Nimic mai sigur. Si tu ...cred ca mergi in Ungaria dupa indiciile tale thinking

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JeffHardy2011 a răspuns:

Buna!

te duci in u. s. a?

| Seniorithabebi a răspuns:

Ungaria, ucraina,

| ChishyyAlle explică:

Prima intrebare este valabila doar in Romania deci cred ca la Mare la Jupiter. A doua intrebare este Ungaria si chiar la vara ma duc in frumosul paradis din Ungaria, la hajduszoboszlo!

| Andruza a răspuns:

La mare
In Ungaria te duci?!