| J7anine a întrebat:

Unde mergeti la munte?(ma refer la cei care URCA pe munte si raman la cabana peste noapte)

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

De obicei merg vara si cu cortul... Dar... Am fost in retezat la cabana Pietrele (dar poti sta mai sus putin, la Gentiana). In Fagaras am stat la cabana Negoiu (inca e zapada mare si pericol de avalansa)... si urmeaza Ceahlau, probabil la cabana dochia...

5 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

F curand, pe muntele ceahlau la cabana dochia...si apoi la balea lac, la cabana cu acelasi nume...

Bula
| Bula a răspuns:

Pe Vladeasa, dar cu cortul! Nu la cabana!

| necenzurat a răspuns:

Incearca o stana si zi ciobanului sa faca ceva bulzi...

| hugin a răspuns:

Am fost prin multe locuri. Dar cea mai faina cabana e Podragu ( Fagaras) in rest prefer cortul incepand cu 1 mai si pana in septembrie.

| Ana-Maria94 a răspuns:

In Piatra Craiului, dar cu cortu, e super.