| Gafar_Merdan_1968 a întrebat:

Unde pot merge in Bucuresti intr-o ora? Vin din Gara de Nord si ma întorc tot acolo.Un loc frumos....va rog!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti trage o fuga pana in Piata Victoriei sunt 2 statii de metrou, o mica plimbare pe Kiseleff si Aviatorilor si eventual pe Calea Victoriei

5 răspunsuri:
| krypton1234 a răspuns:

Centru vechi megamall

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru krypton1234):

Pai numai pana la megamall face 1 ora

| BeatriceMaria04 a răspuns:

Offf... e destul de greu de ales. Dar am solutie cam pentru tot.

1. Daca vrei sa te relaxezi, du-te in parcul de langa gara. Acolo ai senzatia aia de relaxare instantanee.

2. Daca esti pasionata de partea asta de biologie... te poti duce la muzeul grigore antipa, prin intermediul careia chiar crezi ca te afli in salbaticie, savana, la cei doi poli, etc...

3. Ai putea sa mergi la o plimbare pe bulevard, sa iti cumperi ceva, sa mananci niste mici la "Gratarul Gurmandului", mai mult de recreere.

4. Daca esti genul careia ii place aventura, poti merge la Aventura Park Bucuresti.

5. Daca vrei, iti poti rezerva un bilet pentru teatru. E absolut minunat.

6. Poti vizita Gradina Botanica, unde te vei simti minunat

Cam atat... intreaba-ma daca vrei altceva. Am locuit in Bucuresti. Pai... funda?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru BeatriceMaria04):

Relaxare in mizeria aia de parc de langa, plina de drogati si boschetari? Serios?

Misto sfaturi, as vrea sa stiu si eu intro ora cum ar putea merge la teatru, aventura parca sau Gradina Botanica.

| Lawliet14 a răspuns:

Muzeul Grigore Antipa, e super nice. Data viitoare sa tii minte!