| PutinCaGirl a întrebat:

Unde sa ma duc de ziua mea? La padure sau la Roma?

8 răspunsuri:
| RΔϟVAη a răspuns:

La padure e mai frumos

| unknownn a răspuns:

La padure zic eu.

| onasis1961 a răspuns:

Veniţia!

| pwp a răspuns:

La padure happy
E mult mai dragut happy Si nu-ti consumi multi bani happy

| Fllorentina a răspuns:

La padure poti merge de 1 mai cu prietenii la un gratar una alta. Intr-adevar este foarte frumos si la padure, dar nu se compara cu frumusetea Romei. Am ramas foarte, foarte placut impresionata de Roma, are atatea de vazut, poti cauta pe net sa vezi poze.
Ceea ce vezi in Roma nu vezi in fiecare zi pe strada!

Eu zic sa te gandesti bine!kiss

Baftakiss

| Europes12 a răspuns:

Nuuu la Roma! Daca vrei, poti merge la o pizza si al un suc cu preitenii! Nu are rost sa mergi la Roma.

| andreeagicu a răspuns:

Daca tot ai ocazia sa vezi Roma nu are rost sa o ratezi. La padure poti merge oricand.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La Roma în pădure.