| IonOvidiu333 a întrebat:

Unde sa merg in vacanta la vara

5 răspunsuri:
| PisiGirlForYou a răspuns:

Nu trebuie sa te duci prea departe pentru a te distra.
Poti pur si simplu sa faci o iesire cu prietenii cu cortul, sau ceva simplu.

| sappy a răspuns:

Mai gandeste-te mai ai timp suficient!

| mateir84 a răspuns:

Sunt multe variante de locuri frumoase de a petrece o vacanta, eu am lucrat pe vas de croaziera si m-i se pare una dintre cele mai frumoase vacante,
am gasit si un articol despre asta:http://www.totulpentrutine.tk/? p=120 vase de croaziera.

| IonOvidiu333 explică (pentru PisiGirlForYou):

Am inteles dar am decis cu prieteni mei ca la 18 ani sa plecam in vacanta in strainatate. Acum vreau sa merg la vara cu familia.

| IonOvidiu333 explică (pentru mateir84):

Pai nu vreau sa fac o croaziera vreau sa plec in vacanta o saptamana.