| bruneta_9895 a întrebat:

Unde var fi placuta sa locuiti? mie imi place unde locuiesc

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Îmi place unde locuiesc, în Piteşti.
Este un oraş liniştit.
Pa, pa.

| thehope a răspuns:

Stii, se spune ca intotdeauna e loc de mai bine...nici eu nu ma plang ca ar fi urat unde locuiesc eu, insa as da de mii de ori zona unde locuiesc, cu o alta(din acelasi oras)...mult mai linistita, preferabil la casa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place. la etajul 7.am o privelisteeeee. orasul, dunarea, muntii dobrogei. sa vii sa vezi.

| arysa a răspuns:

Mi-ar fi placut Constanta ca e marealove struck sau Oradea.

| Leea1234 a răspuns:

Mi-ar fi placut sa locuiesc... undeva langa plaja...sa am marea aproape!

| Puppet a răspuns:

I don't want to see
Londra:X
tie? si mie imi place unde locuiesc ...aici am crescuthee hee):d
dar...la Londra as vrea sa locuiesclove struck

| daii a răspuns:

As vrea sa locuiesc in Sydney..nu stiu de ce dar imi placebig grin Da..si imi place si unde locuiesc acum:X:X

by daiiwinking

| Rosalie_9695 a răspuns:

Undeva aproape de mare sau mi-ar fi placut sa stau in Sibiu, Sighisoara sau un oarecare oras medieval din tara big grin

| xibalba a răspuns:

Intr`o mansarda mi-ar fi placut enorm. Dar e ok si camera mea. Cat despre oras... sper sa scap din pitesti...

| Gregory a răspuns:

Bună din nou! Mi-ar plăcea să habitez într-o localitate cât mai curată, cu multe spaţii verzi, şi care să deţină şi o comunitate de oameni buni şi uniţi (un astfel de exemplu este Brăneşti) happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie imi place unde locuiesc.

| moscraciun_4112 a răspuns:

Mie mi-ar fi placut prin Caraibe. O clima mai placuta decat la Polul Nord...

| 20pamy a răspuns:

Buna,

Ai incercat sa-ti corectezi intrebarea?
Se scrie: v-ar in loc de var.
Mi-ar fi placut sa locuiesc in Spania.

daniela
| daniela a răspuns:

Sunt din Bucuresti, un oras imens, galagios, prafuit si plin de oameni. Mi-ar place sa locuiesc in Barcelona.

lolita
| lolita a răspuns:

Imi place unde locuiesc, dar inainte de asta am schimbat vreo patru orase pana ce m-am asezat la casa mea.

| rey a răspuns:

Mie mi-ar fi placut sa stau in Amazon:X mai mult decat divin. Dar sa am aceleasi cunostintehappy Unde stau mi-e scarba de oras, dar iubesc tara.
Se spune ca Dumnezeu dupa ce s-au format tarile, le-a dat fiecarei tari cate o resursa.
Cand a ajuns la Romania, Sfantu Petru zice,, Doamne, astia au de toate''
La care Dumnezeu zice,, Ai dreptate, sa vezi ce oameni le dau''
:-ss si se cam vede...

| ÅñdRa a răspuns:

Mie mi-ar fi placut sa locuiesc in L. A America...acolo toate visele pot deveni realitate.Nu ca in Romania, daca te duci undeva si zici ca esti actori isi bat joc de tine...sad
Din pacate asta e Romaniasad

| mermadia a răspuns:

Asa opta pentru londra, new york sau los angeles, dar stiu ca mi-ar fi foarte greu fara familie.sadin londra am fost si e super ok orasul!happy

| trabardie a răspuns:

La Valencia. E minunat orasul!