| Username1996 a întrebat:

Unde vreti sa calatoriti, si de ce?

Răspuns Câştigător
| adorciocolata a răspuns:

Super. Eu deja am fost acolo. Daca vei merge, nu vei regreta. Sper sa ajungi si tu in Paris si oriunde ti-ai mai dori!

14 răspunsuri:
| SexyFrumushika a răspuns:

In dubai as vrea, caci este asa de frumos acolo plus ca ador sa inot in marea aceea cristalinaa

| numaieusunt a răspuns:

la Paris, pentru ca as vizita turnul Eifel si sunt multe atractii turistice!

| Rebbbeca a răspuns:

Sincer, nu stiu.As vrea undeva unde sa uit de toate, de probleme si sa pot sa ma descarc... Unde sa nu existe prea multe.Intr-un singur cuvant :undeva unde sa fiu singura...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu m-am gandit. Dar as vrea sa plec intr-un loc frumos numai cu prietenii si iubitul meu, unde sa uitam de tot si de toate, intr-un loc unde sa ma simt bine si sa ma distrez, sa nu stea nimeni pe capul meu.happyOff visez eu, zisez.laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Rebbbeca):

Seychelles laughing
Departe de toata agitatia, poti sa te descarci cum vrei, unde vrei ca nu te aude mai nimeni. laughing

| Roxana75 a răspuns:

As vrea sa vizitez Egiptul in special piramidele (tot timpul mi-a placut istoria legata de faraoni, piramide...). Apoi as vrea sa merg in Paris sa fac o poza turnului Eifelbig grin

| MLSS a răspuns:

As vrea sa fac inconjorul lumii pentru ca toate locurile noi sunt interesante si frumoase. :**

| scienceftw a răspuns:

In peninsula Scandinava deoarece in acele tari majoritatea oamenilor sunt atei si asculta metal. :X

| AdonnAdonnis a răspuns:

Paris am fost deci as vrea in Italia de ce pentru ca sta sora mea si vreau foarte mult sa merg

| jack993 a răspuns:

In toata lumea sa vad toate locurile turistice importante. Daca mi-as putea permite luxut toata viata doar as calatori

Răspuns utilizator avertizat
| adorciocolata a răspuns:

Oriunde, nu conteaza. Ador sa calatoresc. As calatori zilnic. Mi-as dori totusi in mod special, sa vizitez Thailanda, Australia, SUA (New York, Washington, Los Angeles, Marele Canion, parcul national Yosemite etc), Mexic, Anglia, Italia, Franta, Spania, Grecia, Japonia, China, Hawaii, Africa de Sud, insulele Seychelles si Maldive, Egipt, India, Argentina. Nu stiu, sunt o gramada de locuri/tari pe care mi-as dori sa le vizitez. Tu pe unde ai vrea sa calatoresti?

| Username1996 explică (pentru adorciocolata):

Eu, Paris " Orasul Iubirii "

| patti13 a răspuns:

Eu m-as duce in Jamaica. De fapt, dintre toate Insulele Caraibe, as prefera-o pe aceasta.
Am cautat si pe net, iar o vacanta de cateva zile ( aprox. 7 zile) te costa in jur de 2000 euro (de persoana). O sa ajung acolo, chiar daca va dura si 5 ani de zile! De ce? Cred ca totul vine de la muzica reggae happy.