supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Unde vreti sa calatoriti in 2019?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Japonia as vrea, dar nu cred ca la anul

| SilentRain a răspuns:

Pe planeta Marte

| Plato a răspuns:

Auschwitz

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Oradea

| HadesSs a răspuns:

Grecia, Turcia, o locatie excotica, unde au o plaja nud laughing

| wpetterssone a răspuns:

În 2019 vreau să ajung în Belgia, Groendlanda, Insulele norvegiene Svalbard și Luxembourg.

| ibaal a răspuns:

Cine mai are timp si de calatorii in 2019!? laughing

| AlMaDi a răspuns:

Hawaii... cu barbati semi-dezbracati, ce mi-as putea dori mai mult. laughing

| PersonajFictiv a răspuns (pentru AlMaDi):

Se.x in hawaii cu barbati dezbracati, cred ca se incadreaza la "mai mult".

| AlMaDi a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Da, se incadreaza la "mai mult", dar eu am vrut sa fiu cuminte in declaratie, macar aici. laughing