| EXIMTUR.RO a întrebat:

Unde vreti sa plecati in concediu anul asta?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Prin delta, singurel cu cortul si vreo 2 carti interesantehappy

10 răspunsuri:
| cmm a răspuns:

In china, dar spre luna septembrie-octombrie, daca o sa gasesc ceva mai accesibil, dar maxim 10 zile...cam pretentioasa

| Eff a răspuns:

India... stiu ca n-am sanse, da... visebig grin

oricum, probabil o sa merg undeva de genu grecia/turcia/austria/germania/italia... nimic nou anul' asta):`

| tania77 a răspuns:

In Turcia sau Egipt.

| Elena1234456 a răspuns:

Pe litoral big grin.

| nuku a răspuns:

Am card 365 zile cazare gratuita in 16 tari din UE
maxim 6 zile in hotel de 3-4 stele nu platesti decat micul dejun si cina
tot anul te poti duce unde vrea inima ta
valoare card 198 euro /an pentru 2 persoane ( tu si cine vrei sotia, amanta sau prietena)
daca vrei contaceaza-ma si te ajut

| Xonia a răspuns:

Undeva la mare
Cred ca la Marea Neagra

Răspuns utilizator avertizat
| ChocolateDroid a răspuns:

In Anglia Si In America

| letitblue a răspuns:

California, ca sa fac windsurf :X, just a dream big grin, sau poate nu thinking ar fi trebuit sa trimit dorinta asta la poiana laughing"poiana iti indeplineste dorintele" sau primolathinking, in fine laughing intelegi.

| yellowgreen a răspuns:

Am fost 5 zile la Roma in luna martie. Posibil ca in iuni sa ajung si in Istanbul cateva zile.