| Hyung17 a întrebat:

Urgent! Dau funda.
Din ucraina kijev, cum poti ajunge in Romania Iasi? Nu exista doar avion?

Răspuns Câştigător
| Gerard9965 a răspuns:

Poti ajunge atat cu avionul, cat si cu masina personala, eu asa stiu.
Nu sunt sigur dar nu cred ca exista trenuri.
Funda?

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Cu trenul, cu avionul sau cu automobilul propriu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista si avion, nu direct bineinteles, ci cu vreo 1-2 escale

| Valentinaldoilea a răspuns:

Unde este kijev? De ce va prostiti voi stilcind numele? Sau, poate esti analfabet.
https://www.google.ro/......14m/data=! 3m1! 1e3! 4m5! 3m4! 1s0x40d4cf4ee15a4505:0x764931d2170146fe! 8m2! 3d50. 4501! 4d30. 5234? hl=ro

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Valentinaldoilea):

Sau poate e maghiar si a scris corect in limba lui