| Dorii a întrebat:

O sa va pun o intrebare de logica:

Un avion pleaca de pe aeroportul din Romania spre Ucraina si se prabuseste exact la granita dintre Romanaia si Ucraina.
Unde se ingroapa supravietuitoriiL in Romania sau in Ucraina?

Funda love struck la raspunsul corect

Răspuns Câştigător
| passenger a răspuns:

Sunt supravietuitori, deci nu se ingroapa...

26 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Supravietuitorii nu se ingroapa.

| Vizitiul a răspuns:

Supravietuitorii nu se ingroapa. Eventual, mortii.

| cristi202 a răspuns:

Fiecare la locul lui, (mai ales cei ce au cumparat un loc de veci) romanii in Romania, ucraineenii in Ucraina. Logic, daca vreo persoana din familia ta ar muri intr-un asemenea accident, nu ai face tot posibilul sa ii aduci corpul cit mai aproape de tine?

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Supravieţuitorii? straight face

| A98 a răspuns:

Pai cum sa se ingroape supravetuitorii daca au supravetuit?laughing. FUNDA?

| Alexxys a răspuns:

Sunt supravietuitori aka oameni care inca mai respira...deci de preferat sa nu-i ingropam nici in Romania nici in Ucraina

| BadLuckBryan a răspuns:

Supravietuitorii se ingroapa?raised eyebrows

| anoni a răspuns:

Pai daca sunt supravietuitori, inseamna ca nu au murit happy
te pup :* si o zi vesela!

| EvangelineDS a răspuns:

Nu se vor ingorpa. inca supravietuiesc tongue

| Homye18 a răspuns:

Supravietuitorii nu se ingroapa.

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Supravietuitorii nu se ingroapalaughing))

| Kerli a răspuns:

Supravietuitorii nu se ingraoapa

| ajutorul3000 a răspuns:

Depinde daaniaca unii au murit mai in fata avionului (Ungaria)atunci in ungaria iar restul Romania sau ii ingropi pe linia granitei SAU TOTUSI IN ROMANIA CA ACOLO SAU NASCUT SAU DEPINDE UNDE IL INMORMANTEAZA FAMILIA

E vreo arianta corecta?

| Sadd a răspuns:

Supravietuitorii nu se ingroapa tongue

| rolfenstein a răspuns:

Nu exista supravietuitoritongue

| deiutaza45 a răspuns:

Supravietuitori laughinglaughing

| Query a răspuns:

Nicaieri...nu poti ingropa supravietuitorii...tongue

| diaηα a răspuns:

Io stiam ca avionul "decoleaza" nu pleaca laughing
deci. dupa stiinta mea. daca avionul nu "decoleaza", avionul nu se prabuseste.
So`batting eyelashes e corect big grin?batting eyelashes

| virtualshit a răspuns:

Depinde de unde locuieste fiecare... daca e un cetatean chinez in avion il ingroapa in china

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt supravietuitorhappy Ei nu mortongue Deci nu se ingroapa nicaierihappy

| private09love a răspuns:

Buna!

Daca sunt supravietuitori nu pot fi ingropati.

| Ioana353 a răspuns:

De cand se ingroaapa supravietuitorii?
funda?!?!

| Elena5874 a răspuns:

Pai supravietuitorii nu se ingroapalaughing)

| gabitzuMAT a răspuns:

La **** lu mumata happy intrebari idoate mai pun copii din zilele noastre vreoiai sa zici unde se ingroapa decedatii

| camelia24 a răspuns:

Supravietuitorii nu pot fi ingropati?
supravietuitor-este viu dupa un accident, ramai in viatalaughing

| BiiaIubesteMickey a răspuns:

Supravietuitorii nu ar trebui ingropati tongue. Cei care nu au supravietuit ar trebui ingropati in Romania, deoarece de acolo au plecat, si in plus, de ce i-ar ingropa intr-o tara straina? raised eyebrows