| NikkiBrizz a întrebat:

URGENTTT plec la mare miine si nu am idee ce sa imi iau nu am mai fost niciodata va rog mult detalii gen fusta rochie tricou etc Merci mult DAU FUNDA (:

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

1. Tricouri
2. Pantaloni scurţi
3. Pantaloni de trei sferturi
4. Colanţi
5. Fustiţă
6. Lenjerie intimă
7. Costumul de baie
8. Şlapi de plajă
9. Sandale
10. Prosoape mari pentru plajă
11. Prosoape mici pe care să le foloseşti în hotel
12. Cremă solară
13. Parfum
14. Deodorant
15. Periuţă de dinţi
16. Pastă de dinţi
17. Pieptăn
18. Cărţi de joc
19. Telefon
20. Aparat foto
21. Laptop
22. Colac de salvare
23. Câte ceva de ronţăit să ai pentru drum
24. Gel de duş
25. Săpun
26. Pălărie
27. Bani de buzunar

Cam acestea sunt lucrurile pe care mi le iau şi eu când plec în vacanţă la mare.
Distracţie plăcută!

6 răspunsuri:
| NikkiBrizz explică (pentru Hydrangeaceae):

Crezi ca asta e tot poate te mai gindesti si imi mai adaugi ceva daca imi mai adaugi iti dau FUNDA

| NikkiBrizz explică (pentru Hydrangeaceae):

Esti sigura ca e tot poate mai e ceva nu stiu nu sint sigura dar daca maiii adaugi iti dau FUNDA

| Seby90 a răspuns:

Salut, daca vii la plaja, eu zic sa iti iei o geaca si o umbrela, stau in ct si tin sa te anunt ca e vreme penibila, racoare + sanse de ploaie. Daca vrei ma crezi, daca nu treaba ta. In timpul pranzului ar trebui sa fie ok, seara e racoare.

| Butterfly2110 a răspuns:

Lotiune antisolara, lotiune dupa plaja, ochelarii de soare,balsamul de buze cu factor protector, Spray-urile racoritoare,evantai,Din haine :o rochie lunga,citeva tricouri,o fusta lunga, costumul de baie, citiva sorti, rochite de plaja cit si de iesit, poate una mai eleganta totusi la hotel daca mergi oricum vei minca la restaurant si trebuie sa ai o tinuta mai de Luxe

| NikkiBrizz explică (pentru Seby90):

Eu ma duc la Constanta Mamaia cum e vremea?

| Seby90 a răspuns (pentru NikkiBrizz):

A fost okayish azi, umiditate cam ridicata