| Yes a întrebat:

Urmeaza sa incep primul an de facultate si nu am inca un carnet de student. Vreau sa merg cu trenul pana undeva, insa nu stiu cum as putea obtine reducerea pentru studenti. Ce anume pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| sufletista21 a răspuns:

Trebuie sa mearga deoarece carnetu' tau de la liceu mai precis din clasa XII a e vizat pe anul 2010-2011

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nimic dar mai bine te interesezi la gara informatii.numarul e in pagini aurii happy

| play007 a răspuns:

Carnetul de elev sau ceri de la facultate o adeverita ca esti student

| mihaipasager a răspuns:

Pune un anunţ gratuit de calatorie cu punctul de plecare si destinatia si vei gasi cu siguranta un mijloc ieftin dar mai ales confortabil. De fapt vei fi tu sunat si ti se vor da oferte! Mihai www.pasager.eu