| david1234567890 a întrebat:

Vă dau un sondaj :
Unde ai alege să te duci într-o vacanță?
a) Aș rămâne în România
b) Turcia
c) Spania
d) Germania
e ) Grecia
f ) Italia
g) Franța
h ) altă țara ( care anume? )

27 răspunsuri:
| GreenSky a răspuns:

As alege in primul rand Romania, dupa care as calatori in alte tari ca Turcia, Grecia, Malta.

| alexstb a răspuns:

Turcia si Grecia

| Duucu a răspuns:

Texaaaaaas

| Sebastian1996 a răspuns:

E ) Grecia

| OdetteAndreea a răspuns:

Japonia!

| marola a răspuns:

Fiecare tara este frumoasa si are locurile ei speciale si eu daca as alege unde sa merg dupa mine as merge in toate tarile care le-ai propus

| abdrei2012 a răspuns:

Germania si Italia

| ema1ih a răspuns:

In Anglia si Grecia

| seful026 a răspuns:

F)Italia

| hefe a răspuns:

Pai cea mai vizitata tara este franta ever, in ciuda limbii pe care o urasc...dar in accea tara se castiga cel mai mult din asta. Daca ai chef sa vezi ceva frumos si sigur nu vei uita acolo dute.Iti dau si un sfat nu cumpara niciodata suvenirurile de langa Eiffel, Moulain Rouge daca mergi mai jos le gasesti de 10 ori mai ieftine.Mi s-a intamplat! Distractie placuta in vacanta!

| Qmwnebrvtcyxuz a răspuns:

Eu m-as duce in Turcia si in Dubai. laughing)

| Chupulix a răspuns:

Oriunde, dar numai in Romania nu as sta intr-o vacanta. laughing In momentul de fata, dintre tot ce ai scris tu acolo, Franta sau Italia ma tenteaza cel imi mult.

| HolyPotato a răspuns:

Aș vrea să vizitez toată România. Apoi m-aș gândi la țări străine.

| 0x11111051 a răspuns:

H) Moscova.

| Criss999 a răspuns:

E) Grecia.

| 0x11111051 a răspuns:

Si apoi, vacanta se termina, o mai ramasa doar 2 saptamini. Unde sa te duci deja?

| Andreutaionela a răspuns:

Pai Italia, Franta si Grecia

| david1234567890 explică (pentru 0x11111051):

Anul viitor. Îmi fac deja planuri big grin

| 0x11111051 a răspuns (pentru david1234567890):

Ahh, cu un an inainte big grin Bravo happy

| XoXoAlee a răspuns:

Eu am fost deja in Italia si Grecia si sunt f frumoase ambele. si mi-ar placea sa merg in america sau poate in Turcia. oricum in fiecare tara gasesti ceva frumos si special

| Pity0808 a răspuns:

M-as duce in Turcia.Este o tara foarte frumoasa si ingrijita.

| pci27 a răspuns:

Aș alege să vizitez cele mai interesante destinații românești. Apoi, fiecare dintre țările enumerate.

| SimoFralala a răspuns:

Emiratele Arabe Unite - Dubai
Turcia - Antalya
SUA - California

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D) Germania.

| Braunion a răspuns:

SUA (aici este enorm de mult de vizitat, iti trebuie vreo 10 ani de zile si tot nu apuci sa vezi tot), Grecia, Spania, Croatia...

| vinusipaharu a răspuns:

Franta pentru vinuri