| anonim_4396 a întrebat:

Ce tara ati alege(sau re-alege) pentru studii? Anglia, Romania, Franta, Germania sau Spania?

9 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Germania.

| medex3 a răspuns:

Franta; x.

| moodyblues a răspuns:

Germania cu siguranta. oamenii sunt mai culti, seriosi, exigenti, mai muncitori in studii...si in plus, nemtii aia fac niste metal...grozavlaughing!

| alexandra14 a răspuns:

Angliahappy

| ImmortalQueen a răspuns:

Germanialove struck

| calin_6995 a răspuns:

Germania

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anglia, dar si Romania ar fi ok.

| lora3u a răspuns:

Anglia sau Marea Britanie

| ananas a răspuns:

Franceee! am fost acolo si am vazut cum e. pe langa faptul ca majoritatea sunt idioti si ai face fata foarte usor sistemului, e distractie! plus ca orasele sunt superbe. doar oamenii mi s'au parut cam idioti, un fel de roboteihappy muncesc mult prea serios, iar cafeaua o beau foarte repede, din 4 guritongue