| anonim_4396 a întrebat:

Va ROG ajutati-ma! Imi trebuie neaparat sa aflu orice cursa care este de la torino inspre orice oras din romania in seara aceasta sau cel tarziu pana maine dimineata.Nu conteaza daca este cu avionul, autocarul sau busul doar sa fie ceva aceptabil! va rog muuuult ajutati-ma! parintii mei au neaparata nevoie de informatia asta!straight facehappymultumesc

3 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Parerea mea este sa mearga la Gara de nord in Torino sunt acolo particulari care abia asteapta cate un client, sau la Atlasib, cu siguranta se vor descurca.Bafta multa.

| alex2009 a răspuns:

Scrie pur si simplu pe google curse Romania-torino si gasesti acolo si curse de avion si autocar.

| crico a răspuns:

Intra pe cumasina.net si uite-te acolo sau da un anunt - e un site specializat in anunturi de transporturi de persoane