| George129309 a întrebat:

Va salut!
Vreau sa ma duc cu trenul pana la Fagaras. Este tren care sa duca direct acolo? Fara sa schimb alte trenuri?
Pe internet nu prea gasesc informatii. Poate unii dintre voi ati mai fost pe ruta aceasta.

Va multumesc!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt destule trenuri spre Fagaras.Dar tu de unde pleci spre Fagaras? Din Bucuresti, din Satu Mare, Constanta? Ca daca spuneai si asta te puteam ajuta.

| neutrino a răspuns:

Exista sigur tren direct, dar nu-ti pot spune la ce ora si ce traseu are.

| Cristi_Hordila_1991 a răspuns:

Infofer.ro

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca pleci din Bucuresti exista direct decat interregio 1621 la 09.38

| George129309 explică:

Din Bucuresti sunt. Bun, am gasit trenuri care duc la Fagaras fara sa schimb altele. Am dat si pentru pret sa vad. Ma costa 83 Lei la Clasa I, dar nu scrie daca este doar pentru dus sau dus-intors?